Miło nam poinformować, że międzynarodowa firma Growatt została strategicznym sponsorem GKS Rozbark. Pieniądze przekazane naszemu klubowi pozwolą zainwestować w rozwój akademii oraz zakup sprzętu do utrzymania obiektu, który rozwiąże wiele problemów z którymi do dzisiaj się borykaliśmy.

Caroline Proba – członek zarządu Growatt.

Jesteśmy dumni, że międzynarodowa marka jaką jest Growatt mogła zostać sponsorem strategicznym Górniczego Klubu Sportowego Rozbark Bytom. Wiemy, iż w przeszłości klub borykał się z problemami. Teraz natomiast wychodzi na prostą. Cieszymy się, że i my również możemy dołożyć cegiełkę do odbudowy tego klubu z wieloletnią tradycją.

Martin Proba – prezes zarządu Growatt.

Mamy nadzieję, że poza energią w domach nasza decyzja dostarczy także trochę energii piłkarzom oraz dzieciom z akademii GKS Rozbark Bytom!
Widzimy się na meczach!

Biorąc pod uwagę to, że w 2016 roku klub nie istniał na piłkarskiej mapie, teraz rozwija się w bardzo szybkim tempie, co pokazuje budowa nowego boiska ze sztuczną nawierzchnią, transfery zawodników z akademii do takich klubów jak grający w ekstraklasie Raków Częstochowa, blisko 200 dzieci w akademii czy właśnie pozyskanie nowego sponsora.

Marceli Kasprzycki – wiceprezes GKS Rozbark.

To budujące gdy nasze starania przynoszą efekty w postaci zainteresowania kolejnych reklamodawców. Growatt to międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji na rynku fotowoltaiki, cieszymy się że zdecydowali się dołączyć do drużyny GKS Rozbark. Mamy nadzieję, że u boku takiego partnera jeszcze szybciej będziemy mogli się rozwijać. To historyczny dzień na osi czasu naszego klubu.

Firma Growatt od lat wspiera Polski sport. Teraz czas na działania lokalne, podkreślające starania firmy w zakresie CSR.

Mariusz Wota Senior Key Account Manager w Growatt.

Decydując się na zostanie strategicznym sponsorem klubu GKS Rozbark Bytom kierowaliśmy się przekonaniem, iż warto przeznaczyć pieniądze klubowi, który bardzo ich potrzebuje.
Wcześniej byliśmy oficjalnym sponsorem Górnika Zabrze, jednak od nowego sezonu chcieliśmy mieć wkład w rozwój lokalnego klubu.
Liczymy, że nasze wsparcie finansowe przyczyni się do jeszcze lepszego rozwoju akademii piłkarskiej klubu, która już teraz działa prężnie. Przede wszystkim chcemy zapewnić dzieciom świetne warunki do uprawiania naszego „sportu narodowego” i uważamy, że boiska GKS Rozbark Bytom jak najbardziej się do tego nadają. Mam nadzieję, że nasze wsparcie przyda się w dalszej realizacji rozwoju klubu.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Growatt na: www.growatt.pl oraz www.sklep.growatt.pl. Masz pytania? Napisz: info@growatt.pl