Restauracja “W Starym Kinie” to miejsce, w którym można zjeść smaczne, domowe obiady oraz zorganizować przyjęcia okolicznościowe.

Miło nam powitać nowego sponsora. “W Starym Kinie”, to miejsce w którym głęboko zakorzenione są rozbarskie tradycje, zupełnie tak samo jak w naszym klubie. Dziękujemy Panu Wiesławowi Dłuskiemu za wsparcie na rzecz rozwoju naszego klubu – mówi Marceli Kasprzycki, Prezes Fundacji GKS ROZBARK.

Restauracja której właścicielem jest Pan Wiesław Dłuski z Firmy Dłu-Trans jest bardzo mocno związana z dzielnicą oraz mieści się w budynku, w którym kiedyś
pełnił funkcję kina, a wcześniej odbywały się tam wieczorki taneczne i bale. W sezonie letnim warto odwiedzić piękny zadrzewiony ogród z urokliwymi altankami i placem zabaw dla dzieci.

Restauracja mieszcząca się przy ulicy Alojzjanów 27 to wyjątkowe miejsce, które zachwyca swoim klimatem i historią. Budynek, w którym obecnie mieści się restauracja, pełnił funkcję kina od lat pięćdziesiątych do 1980 roku. Wcześniej, w imponującej rozmiarami sali odbywały się wieczorki taneczne i bale. Dziś, restauracja nawiązuje do tych tradycji, organizując przyjęcia okolicznościowe na 250 osób w okazałej sali balowej, jak i kameralne na kilkanaście, kilkadziesiąt osób w mniejszych salach oraz restauracji.


W Starym Kinie to nie tylko idealne miejsce na organizację przyjęć, ale również na codzienne posiłki. W menu restauracji znajdują się smaczne, domowe obiady, które zadowolą każde podniebienie. Warto również odwiedzić restaurację w sezonie letnim, aby skorzystać z pięknego zadrzewionego ogrodu z urokliwymi altankami i placem zabaw dla dzieci. Restauracja posiada również duży parking na terenie obiektu, co jest bardzo ważne dla gości, którzy przyjeżdżają samochodem.

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na organizację przyjęcia okolicznościowego lub po prostu chcesz zjeść smaczny, domowy obiad, to restauracja “W Starym Kinie” jest idealnym wyborem. Zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu +48 728 968 547.

Jeśli jesteś zainteresowany sponsoringiem naszego klubu, koniecznie sprawdź korzyści płynące z tego tytułu:

Finansowe: https://gksrozbark.pl/fundacja/
Marketingowe: https://gksrozbark.pl/sponsoring/