Prezentujemy relacje ze sparingów oraz turniejów naszych drużyn młodzieżowych, które odbyły się w ostatnich 2 tygodniach.

Młodzik Młodszy – U12 (2009/2010)

W poprzedni weekend drużyna z rocznika 2009/2010 rozegrała sparing z drużyną Gwiazdy Ruda Śląska. Był to dobry sprawdzian dla naszych zawodników, ponieważ drużyna występuje w III Lidze Wojewódzkiej i pokazał nam jak dużo pracy jeszcze przed nami. Sparing z AS Wojkowice w ten weekend się nie odbył z powodu złego stanu boiska drużyny przeciwnej.

GKS Rozbark 0:4 Gwiazda Ruda Śląska

Orlik Młodszy – U11 (2011)

Drużyna orlika młodszego rozegrała w ten weekend sparing na hali w Gliwicach z drużyną z Kędzierzyna Koźla i odniosła bardzo wysokie zwycięstwo rozgrywając bardzo dobre zawody.

GKS Rozbark 16:5 AP BLAZE Kędzierzyn Koźle

Żak Starszy – U9 (2012)

Drużyna trenera Damiana Dudka w poprzedni weekend miała grę wewnętrzną, a w ten zmierzyła się z zaprzyjaźnioną drużyną AP Bumerang Ruda Śląska. Sparing zakończył się wysokim zwycięstwem naszych młodych zawodników.

GKS Rozbark 16:6 AP Bumerang Ruda Śląska

Żak Młodszy – U8 (2013)

W poprzednim tygodniu drużyna z rocznika 2013 wzięła udział w turnieju w Woźnikach, gdzie zawodnicy rozegrali 5 spotkań jak równy z równym z następującymi drużynami:

GKS Rozbark 3-1 MLKS Woźniki

GKS Rozbark 2-1 Ajaks Częstochowa

GKS Rozbark 0-2 Ruch Radzionków

GKS Rozbark 2-2 MKS Myszków

GKS Rozbark 0-2 UKS Trójka Tarnowskie Góry

Drużyna odniosła 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Turniej w Woźnikach odbył się bez klasyfikacji końcowej.

Natomiast w ostatni weekend młodzi zawodnicy rozegrali sparing ze Stadionem Śląskim w którym odnieśli wysokie zwycięstwo.

Skrzat Starszy – U7 (2014)

Nasze najmłodsze grupy również biorą udział często w różnych zawodach. Tym razem grupa trenerów Arka i Pawła wzięła udział najpierw w sparingu z GKS Katowice, który odbył się 6 lutego, a w ostatni weekend wzięli udział w turnieju w Sosnowcu rozgrywając 7 spotkań po 17 minut gdzie rywalizowali z takimi drużynami jak Ruch Chorzów czy Rozwój Katowice.