Firma Bellsport wspiera bytomski sport oraz edukacje dzieci. Sponsor strategiczny klubu GKS Rozbark jest wykonawcą obiektów sportowych od doradztwa, poprzez projekt i wykonawstwo.
Dzięki wsparciu sponsora strategicznego, firmy Bellsport i niesamowitej osoby jaką jest Pan Grzegorz Leszczyński, nasz klub może się tak szybko rozwijać – mówi Prezes Fundacji GKS Rozbark, Marceli Kasprzycki.
Bellsport od 2007 roku jest wiodącym wykonawcą wysokiej klasy obiektów sportowych w Polsce. Doradzamy, projektujemy oraz wykonujemy od podstaw pełnowymiarowe boiska piłkarskie oraz obiekty lekkoatletyczne, place zabaw wielofunkcyjne boiska szkolne, strefy aktywnego wypoczynku typu siłownie. Dzięki współpracy z światowymi firmami zajmującymi się produkcją specjalistycznych nawierzchni syntetycznych, będąc ich autoryzowanym przedstawicielem na rynku Polskim wykonaliśmy już ponad pół miliona m2.
Fundacja GKS Rozbark, wspiera rozwój klubu. Finansujemy różne zakupy od tych najmniejszych typu woda, poprzez bramki, kończąc na drobnych pracach remontowych.