Przedstawiamy wyniki naszych drużyn młodzieżowych z ostatniego tygodnia zawodów:

Junior Młodszy

W derbowym pojedynku z Nadzieją Bytom nasza drużyna juniorów okazała się lepsza i odniosła zwycięstwo w bardzo dobrym stylu.

GKS Rozbark 6:2 Nadzieja Bytom

Młodzik Młodszy

W swoim najtrudniejszym spotkaniu ligowym nasza drużyna młodzików odniosła bardzo ważne zwycięstwo pokonując wicelidera rozgrywek Dramę Zbrosławice.Warto zaznaczyć, że młodzicy na 5 meczów odnieśli 5 zwycięstw i zajmują 1 miejsce w lidze!

Drama Zbrosławice 2:5 GKS Rozbark

Orlik Młodszy

Derby miały miejsce również w lidze orlików gdzie nasza drużyna mierzyła się z Polonią Bytom i drugi raz w tym sezonie w bezpośrednim starciu lepsza okazała się nasza drużyna.

GKS Rozbark 7:0 Polonia Bytom

Po raz kolejny nasi młodzi adepci z rocznika 2012 pokazali się z bardzo dobrej strony odnosząc 2 zwycięstwa w turnieju żaków i przegrywając nieznacznie 1 mecz.

GKS Rozbark 5:1 AP Champions Piekary

GKS Rozbark 2:0 APN Olimpia Piekary