Przedstawiamy relacje z zawodów naszych drużyn młodzieżowych w ostatni weekend.

Junior Młodszy – U16 (2005/2006)

W niedzielę swój pierwszy mecz na normalnym boisku zagrała drużyna juniorów po ponad 4 miesiącach od ostatniego spotkania na dużym boisku. Rywalem naszej drużyny była drużyna GKS Andaluzja, z którą nasi zawodnicy spotkają się również w lidze. Nasza drużyna odniosła bardzo wysoką porażkę. Widać było brak gry i treningów na normalnym boisku przez te kilka miesięcy. Już do przerwy nasi zawodnicy sześciokrotnie wyciągali piłkę z siatki. W drugiej połowie gra już wyglądała lepiej. Jednak pozostaje bardzo dużo pracy przed naszymi zawodnikami, a za tydzień niespodziewany początek rozgrywek, które miały zacząć się w późniejszym terminie. Rywalem naszej drużyny będzie Jedność Przyszowice.

GKS Rozbark 0:7 GKS Andaluzja

Młodzik Młodszy – U12 (2009/2010)

Kolejny sparing zagrała nasza drużyna młodzików złożona z zawodników 2009 i 2010. Rywalem była drużyna Polonii Bytom, z którą nasi młodzi zawodnicy spotkają się również w rozgrywkach ligowych na wiosnę. Mecz odbył się w 3 tercjach i zakończył wynikiem remisowym.

GKS Rozbark 1:1 Polonia Bytom

Orlik Młodszy – U10 (2011)

W zeszły weekend drużyna rocznika 2011 rozegrała sparing z drużyną Szombierek Bytom. Początek meczu zapowiadał się obiecująco, gdyż po kilku minutach od pierwszego gwizdka nasi młodzi piłkarze wyszli na prowadzenie, ale ostatecznie przeciwnicy okazali się lepsi.

Natomiast w ten weekend drużyna trenera Michała Kaszkiela rozegrała sparing z GKS Katowice. Od początku mecz był bardzo zacięty i wyrównany. Akcje toczyły się w szybkim tempie. Mieliśmy mnóstwo szczęścia, gdyż przeciwnicy zaliczyli 3 słupki i poprzeczkę, natomiast ostatnie 15 minut należało już głównie do Rozbarku i strzelamy 3 bramki w ostatnich minutach meczu.

GKS Rozbark 2:12 Szombierki Bytom

GKS Rozbark 7:2 GKS Katowice

Żak Młodszy – U9 (2012)

Zawodnicy z rocznika 2012 tydzień temu w piątek rozegrali sparing z Przyszłość Nowe Chechło na boisku rywala. Po bardzo wyrównanym meczu górą wychodzą nasi zawodnicy wygrywając spotkanie. Dzień później podopieczni trenera Damiana Dudka pojechali do Częstochowy na sparing z Ajaksem. Wypadli dużo lepiej niż miesiąc wcześniej w bezpośrednim pojedynku, lecz ponownie musieli uznać wyższość rywala. Mecz zakończył się zwycięstwem Ajaksu Częstochowa.

W ostatnią sobotę natomiast rocznik 2012 rozegrał Sparing ze swoimi rówieśnikami ze Stolarzowic. Mecz zakończył się zwycięstwem naszych żaków.

GKS Rozbark 10:9 Przyszłość Nowe Chechło

GKS Rozbark 9:17 Ajaks Częstochowa

GKS Rozbark 12:7 Tempo Stolarzowice

Żak Młodszy – U8 (2013)

W poprzednią niedzielę nasze dwie drużyny rocznika 2013 wzięły udział w turnieju AP Bumerang Cup. Turniej był prowadzony bez klasyfikacji końcowej i przeprowadzony w bardzo dobrym tempie bez zbędnych przerw.

Natomiast w tą niedzielę rocznik 2013 wziął udział w turnieju WINTER GÓRKI CUP gdzie nasi młodzi piłkarze rozegrali dziewięć meczów po 12 minut

GKS Rozbark 1:4 UKKS Katowice

GKS Rozbark 1:6 AP Górki Śląskie

GKS Rozbark 3:2 APGórki Śląsk 2

GKS Rozbark 2:6 Juventus

GKS Rozbark 1:11 Unia Kosztowy

GKS Rozbark 1:3 TP Jastrząb Bielszowice

GKS Rozbark 0:2 Zaborze Zabrze

GKS Rozbark 2:6 AP Bumerang

GKS Rozbark 0:3 CKS Czeladź

Dziękujemy wszystkim drużynom za rozgrane spotkania!