Przedstawiamy relacje z zawodów naszych drużyn młodzieżowych w ostatni weekend.

Młodzik Młodszy – U12 (2009/2010)

W niedzielne przedpołudnie nasza drużyna z rocznika 2009/2010 rozegrała sparing z drużyną UKS Trójka Tarnowskie Góry, która będzie występować w tych samych rozgrywkach ligowych co nasza drużyna. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny.

GKS Rozbark 2:1 UKS Trójka Tarnowskie Góry

Żak Starszy – U9 (2012)

Rocznik 2012 w niedzielę zmierzył się na hali z Ruchem Radzionków. Prawie 90 minut gry na dwóch boiskach jednocześnie. Na boisku nr 1 pada remis na boisku nr 2 wyraźnie wygrywają rywale.

Żak Młodszy – U8 (2013)

W Niedziele nasza drużyna z rocznika 2013 wzięła udział w turnieju w Kopalni Futbolu, gdzie w grupie A nasi młodzi zawodnicy zmierzyli się z następującymi drużynami:

GKS Rozbark 4-0 CKS Czeladź

GKS Rozbark 5-1 UKS Jeziorna

GKS Rozbark 4-0 BKS Sarmacja Będzin

GKS Rozbark 1-2 AP Bumerang

GKS Rozbark 2-1 ŁKS Pogoń Imielin

Po fazie grupowej nasz zespół zajął 2 miejsce co dało awans do Ligi Mistrzów, gdzie Rozbarczanie rozegrali trzy kolejne mecze:

GKS Rozbark 0-3 Beniaminek Rzeszów

GKS Rozbark 2-9 AP Bumerang

GKS Rozbark 0-3 UKKS Katowice

Ostatecznie drużyna zajęła 4 miejsce w całym turnieju. Dziękujemy wszystkim drużynom za grę w ostatni weekend!