W ostatni weekend po powrocie do zajęć po lockdownie udało się rozegrać pierwsze mecze naszych drużyn młodzieżowych. Juniorzy młodsi rozpoczęli rozgrywki ligowe, a żaki i skrzaty rozegrały mecze sparingowe.

Junior Młodszy – U16 (2005/2006)

W sobotę ligę zainaugurowała drużyna juniora młodszego złożona z roczników 2005/2006. Nasi juniorzy udali się na wyjazd do Gliwic, aby zmierzyć się z tamtejszą Sośnicą Gliwice. Mecz od początku był prowadzony pod dyktando naszych zawodników co zaowocowało zgarnięciem 3 punktów w pierwszym meczu ligowym.

GKS Rozbark 4:2 Sośnica Gliwice

Żak Młodszy – U9 (2012)

W niedzielę rocznik 2012 trenera Damiana Dudka podzielony na dwie drużyny rozegrał Sparing z J Academy Piekary Śląskie. Ponad godzina gry na dwóch boiskach jednocześnie. W obu grupach lepsi okazują się przeciwnicy.

Skrzat Starszy – U7 (2014)

W sobotę rocznik 2014 również mierzył się z J Academy Piekary Śląskie. Mecze były rozgrywane na 2 boiskach jednocześnie w systemie 3+1. W sumie 70 minut płynnej gry bez przerw co przyniosło bardzo dużo bramek i radości dla naszych młodych adeptów.

Dziękujemy wszystkim drużynom za rozgrane spotkania!