Kolejny pracowity weekend naszych drużyn.

Młodzik Młodszy

Zawodnicy z rocznika 2009/2010 zagrali kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem była drużyna występująca w III Lidze Wojewódzkiej. Mecz zakończył się porażką naszej drużyny, ale okazał się cenną lekcją na przyszłość.

Ruch Radzionków 4:2 GKS Rozbark

W sobotę drużyna z rocznika 2012 podzielona na dwie grupy rozegrała sparing na hali „Na Skarpie” z GKS Szombierki Bytom. Oba spotkania bardzo wyrównane, lecz oba wygrywa nieznacznie drużyna z Szombierek.

GKS Szombierki I 6:4 GKS Rozbark I

GKS Szombierki II 13:12 GKS Rozbark II

W Niedzielę nasza drużyna rocznika 2013 rozegrała turniej na 21-lecie Promotora Zabrze, gdzie zajęli 🥈miejsce 🏆 z dorobkiem 7 punktów 🙂

GKS Rozbark 3-1 Promotor Zabrze

GKS Rozbark 2-2 Jastrząb Bielszowice

GKS Rozbark 0-4 UKKS Katowice

GKS Rozbark 3-2 Drama Zbrosławice

Skrzaty

W niedzielę udział w turniejach wzięli również nasi najmłodsi podopieczni z roczników 2014 i 2015.

Drużyna z rocznika 2014 udała się w podróż do Częstochowy, gdzie wzięli udział w mikołajkowym turnieju organizowanym przez Skrę Częstochowa.

Natomiast dziesięciu zawodników z rocznika 2015 wzięło udział w swoim pierwszym turnieju organizowanym przez Kopalnię Futbolu w Katowicach, w którym zagrali 7 bardzo intensywnych meczów oraz wzięli udział w treningu pokazowym TECHNICAL FOOTBALL TRAINING. Młodzi piłkarze dostali również medale oraz puchar dla całej drużyny i co prawda bardzo zmęczeni, ale za to w świetnych humorach powrócili do domu.

Oba turnieje były prowadzone w formie zabawy, bez zbędnej presji dla stawiających “pierwsze kroki” młodych zawodników. Ogromne podziękowania dla organizatorów za możliwość wzięcia udziału w takich zawodach.