W miniony weekend część naszych drużyn rywalizowała w spotkaniach kontrolnych.

Orlik Młodszy

W sobotę drużyna z rocznika 2011 rozegrała ostatni sparing w tym roku. Rywalem naszych zawodników była UKS Trójka Tarnowskie Góry. Mimo słabego początku, mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszych młodych adeptów.

GKS Rozbark 10:2 UKS Trójka Tarnowskie Góry

Drużyna z rocznika 2012 rozegrała sparing z drużyną Sokoła Orzech. Mecz zakończył się bardzo wysokim zwycięstwem naszej drużyny.

GKS Rozbark 24:0 Sokół Orzech

W niedzielę po raz kolejny drużyna z rocznika 2013 wzięła udział w ciekawym turnieju w Zabrzu, który okazał się bardzo cenną lekcją dla naszych młodych podopiecznych. Drużyna prowadzona przez trenera Damiana Bańskiego odniosła 1 zwycięstwo, 2 remisy i 3 porażki.

GKS Rozbark 0:5 AP Bumerang
GKS Rozbark 0:3 Górki Śląskie
GKS Rozbark 1:1 AP Team Gliwice
GKS Rozbark 2:1 LTS Łabędy
GKS Rozbark 0:0 Football4Pro
GKS Rozbark 0:1 Jastrząb Bielszowice

W tym tygodniu swoje mecze kontrole rozegrają jeszcze drużyny z rocznika 2012 i 2014, a po tym nastąpi krótka przerwa świąteczna dla naszych młodych zawodników w sportowych zmaganiach.