W miniony weekend drużyny naszej akademii rozegrały mecze kontrolne.

Młodzik Młodszy

Zawodnicy z rocznika 2009/2010 rywalizowali z rówieśnikami z Zabrza. Mecz kontrolny z Górnikiem Zabrze zakończył się skromnym zwycięstwem naszej drużyny.

Górnik Zabrze 0:1 GKS Rozbark

Orlik Młodszy

Rocznik 2011 rozegrał mecz kontrolny z niedawnym przeciwnikiem ligowym. Mecz zakończył się remisem.

Polonia Bytom 6:6 GKS Rozbark

Podopieczni trenera Damiana Dudka z rocznika 2012 wzięli udział w turnieju na Kopalni Futbolu w Katowicach, gdzie rywalizowali między innymi z GKS Katowice, Spartą Katowice, Czarnymi Sosnowiec czy też SMS Ruda Śląska. Turniej zakończyli z bilansem 4 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek.

Do Zabrza wybrała się również drużyna z rocznika 2013, która rozegrała na hali sparing z Promotorem. Ilości bramek nie dało się zliczyć, dlatego też nie podajemy wyniku 😛

Skrzaty

Nasi najmłodsi adepci z rocznika 2014 i 2015 rozegrali sparingi na boisku z drużyną AP Bumerang Ruda Śląska. Tutaj nie wynik, a każda strzelona bramka i radość z tego jest najważniejsza!