Prezentujemy wyniki naszych drużyn młodzieżowych z ostatniego tygodnia:

Junior Młodszy

W meczu z liderem nasza drużyna juniorów pokazała się z bardzo dobrej strony i pokonała drużynę Amatora Rudziniec. Była to pierwsza porażka drużyny z Rudzińca w rozgrywkach ligowych.

Amator Rudziniec 1:2 GKS Rozbark Bytom

Trampkarz Młodszy

W meczu derbowym zawodnicy z rocznika 2007/2008 podejmowali drużynę Szombierek Bytom. Niestety tym razem nasi trampkarze musieli uznać wyższość rywali.

GKS Rozbark 1:3 Szombierki Bytom

Młodzik Młodszy

Zawodnicy z rocznika 2009/2010 rozegrali 2 mecze na przestrzeni 3 dni i w obu spotkaniach odnieśli zwycięstwa. Po 7 meczach młodzicy mają komplet punktów i są coraz bliżsi triumfu w lidze młodzików.

GKS Rozbark 5:0 Silesia Miechowice

GKS Rozbark 3:0 Czarni II Kozłowa Góra

Podopieczni trenera Damiana Dudka w sobotę rozegrali sparingi z SMS Ruda Śląska oraz AP Bumerang natomiast w niedzielę w swoim trzecim turnieju w ramach ligi Żaka F1 zanotowali zwycięstwo, remis i porażkę.

GKS Rozbark 1:1 AP Champions Piekary

GKS Rozbark 2:0 APN Olimpia Piekary

GKS Rozbark 0:2 Polonia Bytom

Nasi zawodnicy z rocznika 2013 rozegrali bardzo dobry turniej w Miasteczku Śląskim odnosząc 2 zwycięstwa i remis.

GKS Rozbark 0:0 Diamond Academy

GKS Rozbark 4:0 LKS Żyglin

GKS Rozbark 4:3 Drama Zbrosławice

Skrzat Młodszy

Ponadto swój pierwszy sparing w życiu rozegrała nasza najmłodsza grupa z rocznika 2015 prowadzona przez Trenera Damiana Dudka. Drużyna zmierzyła się z rówieśnikami z Akademii Piłkarskiej BUMERANG. Sparing odbywał się równocześnie na 2 boiskach w formacie 3×3. Mecz obfitował w bardzo dużą liczbę bramek oraz pojedynków 1×1.