Prezentujemy wyniki naszych drużyn młodzieżowych z ostatniego weekendu.

• Junior Młodszy

Drużyna rocznika 2005/2006 grająca w lidze 2004 podejmowała lidera rozgrywek MKS Concordię Knurów. Mecz pokazał, że nie bez powodu są liderami rozgrywek.

MKS Concordia Knurów 9:0 GKS Rozbark

• Trampkarz Młodszy

Pierwsze zwycięstwo i to bardzo wysokie zanotowała budowana od podstaw drużyna trampkarzy złożona z zawodników z roczników 2007 i 2008.

Orzeł Nakło 3:11 GKS Rozbark

• Orlik Młodszy

Pierwsze swoje zwycięstwo zanotowała również drużyna z rocznika 2011 pokonując w derbowym pojedynku rówieśników z Polonii Bytom. W drugim meczu w tym tygodniu musieli uznać wyższość drużyny z Nakła.

Polonia Bytom 4:5 GKS Rozbark
GKS Rozbark 2:4 Orzeł Nakło

• Żak Starszy

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy z rocznika 2012. W turnieju organizowanym przez APN Olimpię Piekary podopieczni trenera Damiana Dudka odnieśli 2 zwycięstwa i 1 remis.

GKS Rozbark 3:2 APN Olimpia Piekary
GKS Rozbark 2:2 Polonia Bytom
GKS Rozbark 2:0 AP Champions Piekary

Swoje rozgrywki rozpoczął również rocznik 2013. Podopieczni trener Sandry Jankowskiej i Damiana Bańskiego rozegrali 3 spotkania, w których odnieśli zwycięstwo, remis i porażkę.

GKS Rozbark 1:4 Drama Zbrosławice
GKS Rozbark 7:6 Diamond Academy